a 6V, 900A Electronic Measurements EMI TCR 6T900-4-D-OV Power Supply with Overvoltage Protection, 0-6 VDC, 0-900 Amp, 3 Phase
Part Number: sku4517
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Description
TCR 6T900-4-D-OV 5400W
Input: 480 VAC, 30 Amp, 60 Hz, 3 Phase.