  • Potter and Brumfield R10-E1P4-V185
Potter & Brumfield R10-E1P4-V185 / R10E1P4V185 Electromechanical Relay, 12VDC, 3A
Part Number: sku9297
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Description
 Potter and BrumfieldR10-E1P4-V185 /  R10E1P4V185 Electromechanical Relay, 3A, 12VDC
4PDT, 185 Ohm