a  60V,  18A Sorensen DCSE / DCS60-18E -M85 Programmable Power Supply, 0-60 VDC, 0-18 Amp, 1 kW
Double click on above image to view full picture
More Views
  • Sorensen DCS60-18E -M85 DCSE Family Programmable Power Supply, 0-60 VDC, 0-18 Amp, 1 kW
a 60V, 18A Sorensen DCS60-18E -M85 DCSE Family Programmable Power Supply, 0-60 VDC, 0-18 Amp, 1 kW