Solar Electronics Type 8028-50-TS-24-BNC
Double click on above image to view full picture
More Views
Solar Electronics Type 8028-50-TS-24-BNC Line Impedance Stabilization Network, 50μH 24A 600V Max.
Part Number: sku12238
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Category: MISCELLANEOUS TEST EQUIPMENT
Product Description
50μH, 24 Amperes