a  15V, 25A Kepco JQE15-25M Power Supply, 1/2 Rack, 0-15 V, 0-25 A
Double click on above image to view full picture
More Views
Part Number: sku4335
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Description
Input: 105-125/210-250 VAC, 47-65 Hz.
1 in stock.