a  12.5V, 600A Power Ten 4712D-12.5600 Power Supply, 0-12.5 VDC, 0-600 Amp
Double click on above image to view full picture
More Views
Part Number: sku4777
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 5
Ask a Question
Product Description
Output: 0-12.5 VDC, 0-600 AMP
Input: 190-253 VAC, 3 phase, 60Hz, 3 Wire plus Ground.
4 in stock.