Telemecanique LC1DT20-B7 / LC1DT20-B7 Contactor, D-Line, Type D, 4 Pole N.O., AC-1 20 A, 1 N.O. + 1 N.C. Instantaneous Auxiliary Contacts w/ 24VAC Coil
Part Number: sku9781
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 2
Ask a Question
Product Description
Telemecanique LC1DT20 / LC1D, Contactor, D-Line, Type D, 4 Pole, AC-1, 20 A, 1 N.O. + 1 N.C. Instantaneous Auxiliary Contacts w/ 24VAC Coil