Entrelac TDML120AL
Double click on above image to view full picture
More Views
  • Entrelac TDML120AL
  • Entrelac TDML120AL
Entrelec TDML120AL Timer Delay-On-Make 120V AC 50/60Hz, 8 Pin, BNIB/NOS
Part Number: sku11423
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Description
  • Switch settable time delay
  • Three time ranges from 0.1s - 10,230s
  • ±0.1% repeat accuracy
  • ±2% setting accuracy
  • 10A, DPDT output contacts