Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker 175A 600 VDC 3 Pole
Double click on above image to view full picture
More Views
  • Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker 175A 600 VDC 3 Pole 2
  • Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker 175A 600 VDC 3 Pole 3
  • Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker 175A 600 VDC 3 Pole 4
  • Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker 175A 600 VDC 3 Pole 5
  • Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker 175A 600 VDC 3 Pole 6
Part Number: sku12435
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Description
Eaton HFDDC3175WF01 Industrial Circuit Breaker
  • 175A
  • 600 VDC
  • 3 Pole