Bussman JTN60030 Class J Series Fuseholder 30A, 600VAC
Double click on above image to view full picture
More Views
Part Number: sku7997
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 80
Ask a Question
Product Description
Class J Fuseholders, CLASS J Series
Item# JTN60030 - FUSEBLOCK, 30A @ 600V, INDICATING
CLASS J Series Information
    30~600 Amps
    600 Volts
    1~3 Poles