Allen Bradley 1492-FB2C30-L
Double click on above image to view full picture
More Views
  • Allen Bradley 1492-FB2C30-L
Allen Bradley 1492-FB2C30-L / 1492FB2C30, 2 Pole, 600V, 30A Fuse Holder