Allen Bradley 1489-A / 1489A / 1489-A1D010 / 1489A1D010 Industrial Circuit Breaker Ser. A -1 Pole, 277VAC 48 VDC BNIB / NOS
Double click on above image to view full picture
More Views
Part Number: sku7914
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Description
UL489/CSA 22.2 No 5.1 Circuit Breaker, 1 Pole, Trip Curve D, 1 Amp, 277 VAC