ABB S 202U K25A 240V 50/60Hz Circuit Breaker
Double click on above image to view full picture
More Views
ABB S202U-K25 A S200U System Pro M Compact Miniature Series Circuit Breaker rm 2 Pole 25A 240V
Part Number: sku7029
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 4
Ask a Question
Product Description
240V
50/60Hz
10 Ka Ir
2 pole unit