Mitsubishi Freqrol FR-A024-0.2K
Double click on above image to view full picture
More Views
Mitsubishi Freqrol FR-A024-0.2K Compact, High-Performance Inverter 0.2kW
Part Number: sku4070
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 2
Ask a Question
Product Category: ADAPTERS & OTHER
Product Description
    SPECIFICATIONS:
  • Power: 0.2Kw
  • Input: 2.8A 3PH 200-230 VAC 50/60 Hz
  • Output (max): 1.5A 3PH 200-230VAC 0.2-400Hz
  • Applicable Motor Capacity (Constant Torque): 0.2kW