Lambda DT60PW201 Power Supply, 5VDC, 7A
Double click on above image to view full picture
More Views
Lambda DT60PW201 Power Supply, 5VDC, 7A; 12VDC, 3A BNIB/NOS
Part Number: sku4642
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 10
Ask a Question
Product Category: ADAPTERS & OTHER
Product Description
    SPECIFICATIONS:
  • Autoranging input: 100-240V AC 50/60Hz 2A
  • 5 pin DIN Output 5V DC 7A; 12V DC 3A
  • Max power output: 60W