NEW Gutor Class ll UPS PEW 1020-110/120-EAN / 2-55000-UPS-1 AC to AC Uninterupted Power Supply, Nuclear Certified, Input 3 phase 208VAC / 135.2A / 48.7kVA / 40.4kW, Output 1 Phase 120VAC / 166.7A / 20kVA / 16kW, Brand New / NOS
Double click on above image to view full picture
More Views
Gutor Class ll UPS PEW 1020-110/120-EAN / 2-55000-UPS-1 AC to AC Uninterupted Power Supply, Nuclear Certified, Input 3 phase 208VAC / 135.2A / 48.7kVA / 40.4kW, Output 1 Phase 120VAC / 166.7A / 20kVA / 16kW, BRAND NEW / NOS
Part Number: sku9933
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Category: ADAPTERS & OTHER,  BATTERIES & BATTERY CHARGERS
Product Description