NEW Gutor Class ll UPS PEW 1010-110/120-EAN / 1-55000-UPS-2 AC to AC Uninterupted Power Supply, Nuclear Certified, Input  3 phase 208VAC / 80.8A / 30.9kVA / 25.7kW, Output 1 Phase 120VAC / 83.3A / 10kVA / 8kW, Brand New / NOS
Double click on above image to view full picture
More Views
Gutor Class ll UPS PEW 1010-110/120-EAN / 1-55000-UPS-2 AC to AC Uninterupted Power Supply, Nuclear Certified, Input 3 phase 208VAC / 80.8A / 30.9kVA / 25.7kW, Output 1 Phase 120VAC / 83.3A / 10kVA / 8kW, BRAND NEW / NOS
Part Number: sku9932
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Category: ADAPTERS & OTHER,  BATTERIES & BATTERY CHARGERS
Product Description
Input  3 phase 208VAC / 80.8A / 30.9kVA / 25.7kW,
Output 1 Phase 120VAC / 83.3A / 10kVA / 8kW