Fuji EA33AC/BB3AEAC-010 Auto Breaker, 3 Pol
Double click on above image to view full picture
More Views
Fuji EA33AC/BB3AEAC-010 Auto Breaker, 3 Pole, 220-240VAC, 10A
Part Number: sku8934
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 2
Ask a Question
Product Category: BREAKERS & FUSES
Product Description
10 AMP
220-240 VOLT AC
3 Pole