Festo DGPL-25-200-PPV-A-KF-B
Double click on above image to view full picture
More Views
  • Festo DGPL-25-200-PPV-A-KF-B
Festo DGPL-25-200-PPV-A-KF-B / DGPL25200PPVAKFB Linear Actuator, 120PSI, BN
Part Number: sku9301
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Category: ACTUATORS & CYLINDERS - HYDRAULIC, PNEUMATIC, ELECTRIC
Product Description
25mm Diameter
200mm Stroke
120 PSI
Pmax=8 bar