Amveco Magnetics AA53002-015
Double click on above image to view full picture
More Views
  • Amveco Magnetics AA53002-015
Amveco Magnetics AA53002-015 / AA53002015 300VA, Toroidal Transformer, BNIB / NOS
Part Number: sku10359
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Category: TRANSFORMERS & INVERTERS ...... (< 1 kW / kVA)
Product Description
TOROIDAL;
300VA,
SECONDARY VOLTAGE 2 X 15VAC,
SECONDARY CURRENT 10.0A