ak  10kV,    25mA DEL Electronics 10RHPT25-1 DC Power Supply 10 kV, 25 mA with Variac
Double click on above image to view full picture
More Views
Part Number: sku2302
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 1
Ask a Question
Product Category: DC LABORATORY
Product Description
Input: 115 VAC, 3.5 A, 60 Hz
Output: 10 kW, 25 mA