a 20V, 125A Electronic Measurements EMI TCR 20T125 / 20T125-4-D-OV Power Supply w Overvoltage Protection, 0-20 VDC, 0-125 Amp, 3 Phase
Part Number: sku4521
Contact for price
Add Items to Cart
Quantity in Stock: 8
Ask a Question
Product Category: DC LABORATORY
Product Description
TCR 20T125-4-D-OV 2.5 kW ( D = Digital Display, OV = Over Voltage Protection)
Input: 480 VAC, 10 Amp, 60 Hz, 3 Phase.
Output: 20 VDC, 125 Amp